POMNÍKY Z PRÍRODNÉHO KAMEŇA

Naša firma ponúka komplexné riešenie výroby pomníkov a hrobov z prírodného kameňa. Všetko od zamerania na cintoríne , počítačového návrhu a betónovania základov, cez samotnú výrobu pomníka a sekanie písma až po montáž so všetkými doplnkami máte v jednej cene. Priamo na sklade máme vyše 30 druhov prírodného kameňa , čo nám umožňuje rýchle vyhotovenie do 2 týždňov v závislosti od druhu objednávky.

VŠETKO O ŽULOVÝCH POMNÍKOCH

Žula , alebo tiež GRANIT je prírodný kameň – hlbinná  vyvretá hornina. Niekedy je nazývaná aj ako „ Večný kameň“ Je vysoko odolná voči teplote, špine a takmer vôbec nevstrebáva vodu. Z tohto dôvodu je symbolom pevnosti, trvanlivosti a je široko používaná v stavebníctve   Je omnoho tvrdšia ako mramor, jej tvrdosť je na 6 až 7 stupni Mohsovej stupnici tvrdosti.

Pomníky z prírodného kameň – žuly – sa vyznačujú vysokou odolnosťou a tým aj  dlhou životnosťou. Ich povrch je hladký, vysokoleštený a preto sa ľahko udržiava. Vyrábame ich v rôznych

hrúbkach, tvaroch a farebných prevedeniach, podľa požiadavky zákazníka.  Jednotlivé časti sú u nás rezané a vyrábané na mieru, čím

dohliadame  na kvalitu výsledného produktu.

DVOJHROBY

Najčastejšie používaný druh hrobu, ktorého šírka je zvyčajne

180 – 200 cm. Skladá sa z rámov a krycích dosiek, ktoré môžu mať rôznu hrúbku, výrezy alebo opracovanie hrán. Nápisná tabuľa býva širšia a nižšia.

VYBERTE SI MATERIÁL

JEDNOHROBY

Jednohroby široké 100 – 105 cm. Skladajú sa z rámov a jednej väčšej krycej dosky. Nápisná tabuľa býva užšia a vyššia , a to preto aby sa zabezpečil dostatok miesta na doplnky po stranách.

VYBERTE SI MATERIÁL

ŠPECIÁLNE HROBY

Ak hľadáte niečo viac.

VYBERTE SI MATERIÁL

URNOVÉ HROBY

Stará klasika nikdy neomrzí.

VYBERTE SI MATERIÁL

KONTAKTUJTE NÁS

ulica Starý Most – Objekt bývalých vojenských kasární, Sereď 926 01

TELEFÓNNY KONTAKT

0905 524 078 / 0907 503 664

jkgranit@gmail.com