NAŠE SLUŽBY
A PROJEKTY

Naša firma sa už dlhé roky zaoberá distribúciou a spracovaním prírodného kameňa. Zameriavame sa hlavne na cintorínsku architektúru a stavebné využitie prírodného kameňa v exteriéri / interiéri domov a bytov.

CINTORÍNSKA ARCHITEKTÚRA

Počas našej pôsobnosti sme vyrobili a postavili množstvo pomníkov, rozličných druhov a farieb a získali tak veľa spokojných zákazníkov. Vďaka vlastným výrobným priestorom vieme zrealizovať aj náročné požiadavky .  Všetko od narezania kameňa cez tvarovanie, leštenie , sekanie písma až po stavbu na cintoríne robíme my, takže dohliadame na celý proces výroby. U nás si tiež vyberiete rôzne doplnky k pomníku – váze, svietniky, misy alebo mosadzné krížiky.

EXTERIÉRY A INTERIÉRY Z KAMEŇA

Prírodný kameň má široké využitie aj exteriéri a interiéri domov alebo bytov. Používa sa na pracovné / kuchynské dosky, schody, parapetné dosky, dlažby alebo ako obloženie krbov.

Aby sme pravidelne sledovali aktuálne dianie z oblasti medzinárodného kamenárstva a tým sa neustále zdokonaľovali, tak sa každoročne zúčastňujeme na svetových výstavách po celom svete ako napr. Marmomacc, Verona (ITA), International Stone Fair, Xiamen (CN), STONA, Bangalore (IND) atď. Odtiaľ následne prinášame nové technologické postupy a Vám s ponúkame najnovšie trendy.